×

Bezárás   close 
close-popup

Szeretnél többet tudni?

Beszéljünk és alakítsuk ki
a számodra megfelelő megoldást!

    Services menu polygon-open polygon-close
    • Attitűd és hozzáállás
    • Vezetés és menedzsment
    • Ügyfélszolgálat, értékesítés és tárgyalástechnika
    • Személyes hatékonyság és kommunikáció
    • Csapatépítés és együttműködés
    • Felmérés és diagnosztika
    • HR tanácsadás és coaching
    • All services
    Solutions_icon

    Szolgáltatásaink és megoldásaink között található

    • Megoldásaink közötti kereséshez gépelj be minimum 3 karaktert!
    Keress szolgáltatásaink között!
    Resources_icon

    Tartalmaink között található

    • Tartalmaink közötti kereséshez gépelj be minimum 3 karaktert!
    Fedezd fel tartalmainkat!

    Kinek javasoljuk?

    Felső- és középvezetők

    Hány résztvevőnek?

    Nincs felső korlát

    Mennyi ideig tart?

    1 nap

    A visszajelzés az egyik legfontosabb dolog, amit egy vezetőnek jól kell csinálnia, és a vezetők ritkán teszik ezt elég jól. Általában túlságosan magabiztosak vagyunk a képességeinkkel kapcsolatban, azt hisszük, hogy jobban figyelünk, mint ahogyan azt valójában tesszük, azt hisszük, hogy jobban adunk visszajelzést, mint ahogyan azt a címzett érzékeli. Sok kapcsolat sérült már meg, és sok munkahelyi környezetet mérgezett meg a tökéletesen adott építő jellegű visszajelzés. De miért?

    A VISSZAJELZÉST ADÓ BESZÉLGETÉS LEFOLYTATÁSA SOKSZOR AZ EGYIK LEGNEHEZEBB FELADAT, AMELLYEL EGY VEZETŐNEK MEG KELL BIRKÓZNIA. A HAGYOMÁNYOS MEGKÖZELÍTÉSBEN VAN VALAMI ROSSZ A VISSZAJELZÉS ADÁSÁVAL KAPCSOLATBAN.

    A program feltárja a hagyományos visszajelzési megközelítés korlátait, és azt, hogy miért nem hasznosak egyes tipikus tanácsok. Az emberek viselkedése változik, a mai kihívásoknak nem lehet a régi módon megfelelni.

    A tanulás és fejlődés érdekében folytatott meghallgatás és figyelem legfőbb akadálya a különféle meggyőződésünk. Ezen a képzésen a résztvevők megismerik a visszajelzés hagyományos megközelítése mögött meghúzódó gondolkodásmódot, és megtanulják, hogyan lehetnek hatékonyabbak egy új megközelítés alkalmazásával. Ezen túl elsajátítják azt a két alapvető készséget, amelyek segítségével nagyszerű visszajelzést tudnak adni: a nyitottságot és a kíváncsiságot, hogy képesek legyenek tanulni a beszélgetésből.

    Témák

    • Egy nehéz visszajelző beszélgetés kidolgozása
    • A mögöttes feltételezés
    • A hagyományos megközelítés és a jelenlegi kihívások
    • Két gondolkodásmód: ügyész vs. tudós
    • Visszajelző beszélgetés lefolytatása

     

    Kapcsolódó megoldások